top of page
logo combelle

Combelle to je tradiční značka nábytku od roku 1962. Vyrábí nábytek z masivního buku ze stromů starších 80 let.

Hlavní prioritou jsou vždy spokojené děti a jejich bezpečnost a předností je dlouhodobě stabilní řemeslo, pečlivě odvedená práce a rodové hodnoty. Všechny výrobky disponují inovativním stylem a módními barvami.

 

NÁŠ PŘÍBĚH
jeden příběh, tři generace

Téměř před sto lety se stala oblast Cantal v srdci Francie rodištěm dětského nábytku značky Combelle. Začalo to v roce 1926, kdy Marcelem Combellem vyráběl deštníky s využitím jedinečné techniky na ohýbaného dřeva. Toto know-how bylo předáváno z generace na generaci. Třetí generace, Gérard Combelle, pokračuje ve stopách svého dědečka se stejnou vášní a nadšením.

V roce 2015 se značka Combelle připojí ke společnosti Candide Baby Group, francouzskému výrobci, který se specializuje na dětské výrobky se značkami Candide a Tinéo.

 

TRADICE
S láskou k našemu řemeslu vyrábíme náš dětský nábytek z masivních buků, které pochází ze sklizně stromů starších 80 let, které jsou pečlivě vybírány ve francouzském regionu Auvergne.

 

VYROBENO VE FRANCII
V posledních 80 letech vyrábíme dětský nábytek v malém městě Marmanhac, který se nachází v horním údolí Authre, naproti horám Cantal. Naše výrobky se prodávají především ve Francii, v Belgii, ve Velké Británii, v severní Evropě, v Hong Kongu nebo v Dubaji.

bottom of page