top of page
logo_born copenhagen c.png

BORN Copenhagen dánská designová značka se sídlem v Kodani. Každý den tvrdě pracujeme na tom, abychom pro vás vytvořili krásné produkty vyrobené výhradně z nejlepších materiálů, takže jste si jisti, že vydrží po generace.

Všechny naše výrobky jsou navrženy na základě našich vlastních zkušeností s našimi vlastními dětmi, takže přesně víme, jaké vysoké nároky máte jako rodič. Víme, že to jsou malé detaily, které dělají všechno rozdílem, a když uvidíte naše produkty, budete vědět, co tím myslíme.

 

Ve společnosti BORN Copenhagen nám záleží! Staráme se o naše děti, vaše děti a životní prostředí. Chceme, aby naše děti vyrostly v bezpečném a krásném světě, a proto vyrábíme pouze s ekologickou bavlnou certifikovanou GOTS. Dodavatel, který používáme, je certifikován GOTS a certifikace GOTS vyžaduje, aby splňoval nejvyšší požadavky ve všech dodavatelských řetězcích; od chvíle, kdy se bavlna pěstuje, až po výrobu velmi talentovaných švadlen. Je pro nás důležité, abychom podporovali spravedlivé pracovní podmínky, protože nakonec budeme vědět, že náš design ožívá lidé, kteří se také starají a kteří jsou hrdí na své řemeslo.

Společnost BORN Copenhagen byla uvedena na trh v létě 2016.

země

Dánsko

produkty

hnízdečka

povlečení

mantinely

prostěradla

origami

úchyty na dudlík

bottom of page